ورق آلومینیوم

بسم الله الرحمن الرحیم

ورق آلومینیوم:                                                                              

ورق آلومینیوم بدلیل وزن سبک، استحکام به وزن بالا و مقاومت به خوردگی، کاربردهای فراوانی دارد. ازجمله کاربردهای آن، می توان به صنایع هوافضا، ساختمانی و سازه ای، پنل های دیواری، ظروف و بسته بندی، وسایل حمل و نقل، صنایع الکتریکی و … اشاره کرد.

متال پارس ورق های آلومینیوم را بصورت ورق آلومینیوم ساده، ورق آجدار، ورق آلیاژی، ورق آلومینیوم رنگی و … با ضمانت قیمت و اصالت کالا عرضه می نماید.

ورق آلومینیوم
ورق آلومینیوم

ورق های آلومینیوم خالص بدلیل انعطاف پذیری بالا قابلیت خمکاری و نورد را دارا می باشند و در سازه های سبک بکار گرفته می شوند.

رنگ آمیزی آلومینیوم با سایر محصولات فلزی متفاوت است و می بایست آندایز گردد.

متال پارس انواع محصولات آلومینیومی شامل ورق ساده، ورق آجدار، ورق آلیاژی 7075، 2024، 6061، 5083، 5086، 5052 و … ، میلگرد ، نبشی، شمش و بیلت آلومینیوم خالص و آلیاژی، لوله، پروفیل، مقاطع آلومینیومی و … را باضمانت قیمت و اصالت کالا عرضه می نماید.

ترکیب شیمیایی، نوع عملیات حرارتی و خواص مکانیکی آلیاژهای پرکاربرد آلومینیوم در همین سایت آورده شده است. جهت کسب اطلاع از قیمت محصولات آلومینیومی و ارائه مشاوره تخصصی با ما تماس حاصل فرمائید.

آلیاژهای سری 2000 و 7000 دارای بالاترین استحکام، آلیاژهای سری 5000 دارای خواص جوش پذیری و مقاومت به خوردگی بالا و آلیاژهای سری 6000 آلومینیوم قابلیت شکل پذیری و چقرمگی مناسب دارند و در کاربردهای عمومی مهندسی بصورت محصولات اکسترود شده مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت اطلاع از مشخصات فنی و مهندسی ورق های آلیاژی آلومینیوم از جمله 7075، 2024، 6061، 5083، 5086 و …  میتوانید به بخش مربوطه در سایت متال پارس مراجعه فرمایید

  • کالای مهندسی را از متخصصین آن خرید نمائید – متال پارس                   metalpars.com
  • ضمانت قیمت و اصالت کالا – متال پارس                      metalpars.com
  • جهت آگاهی از قیمت محصولات آلومینیومی و ارائه مشاوره تخصصی با ما تماس حاصل فرمائید – متال پارس

 

مطالب مرتبط

چت آنلاین
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما