ورق برنجی

ورق برنجی بدلیل قابلیت رسانایی، انعطاف پذیری، مقاومت به خوردگی و … کاربرد فراوانی در صنایع گوناگون دارد. متال پارس انواع ورق برنجی را در ضخامت های مختلف عرضه می نماید.ورق های برنجی به دو صورت رول و شیت قابل عرضه است. در زیر توضیحاتی در این خصوص ارائه شده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ورق برنجی:

ورق برنجی آلیاژی از مس و روی است. مس یکی ازفلزات مهم مهندسی است و در شرایط خالص و بصورت آلیاژی (برنج و برنز) کاربرد وسیعی دارد مس ترکیب خارق العاده ای از خواص دارد که آن را بصورت ماده ای اساسی در صنایع الکتریکی در می آورد.

ورق برنجی
ورق برنجی

برخی از این خواص عبارتند از هدایت الکتریکی بالا، مقاومت به خوردگی، استحکام مناسب، خواص تابکاری قابل کنترل و مشخصه های لحیم کاری و اتصال.

متال پارس انواع محصولات شامل ورق مس ، میلگرد مس، ورق برنجی و میلگرد برنج، میلگرد فسفر برنز، میلگرد مس کروم، زیرکونیوم و میلگرد مس برلیوم را عرضه می نماید.

علاوه بر آن انواع ورق مسی، برنجی برنزی و … از طریق متال پارس قابل تامین می باشد.

ورق مس صنایع مس باهنر و سایر شرکت های تولیدی قابل عرضه می باشد.

ابعاد ورق برنجی 660 در 2000 میلیمتر می باشد که از ضخامت های 0.1 میلیمتر به بالا قابل عرضه است که البته ضخامت های پایین بصورت تسمه و با عرض کمتر عرضه می شوند.

علاوه بر ورق مس ، ورق برنجی که آلیاژی از مس و روی و برنز که آلیاژی از مس و قلع می باشند در بخش وسیعی از کاربردهای مهندسی استفاده می شوند.

همچنین آلیاژهایی نظیر مس کروم زیرکونیوم و مس بریلیم بدلیل خواص متفاوت خود در بخش وسیعی از کاربردهای مهندسی بکار گرفته می شوند.

متال پارس آمادگی خود را در زمینه عرضه مقاطع مختلف مس و آلیاژهای آن شامل برنج، برنز، فسفر برنز، مس کروم زیرکونیوم و مس بریلیم و مس نیکل جهت ارائه محصولاتی شامل ورق، میلگرد، چهار پهلو، لوله، تسمه و … به صنعتگران عزیز را دارا می باشد.

همچنین سفارشات ریخته گری آلیاژهای خاص پذیرفته می شود.

قیمت ورق برنجی

قیمت ورق برنجی تابع قیمت جهانی فلزاتی مانند مس و روی و همچنین نرخ ارز می باشد. جهت آگاهی از قیمت روز ورق برنجی با شماره مندرج در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

فروش ورق برنجی

فروش ورق برنجی در سایز های مختلف توسط متال پارس صورت می گیرد. جهت آگاهی از قیمت روز ورق برنجی و موجودی انبار با شماره مندرج در بالای همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگو هستند.

خرید ورق برنجی

مشتریان عزیزی که قصد خرید ورق برنجی را دارند می توانند با شماره مندرج در بالای همین صفحه تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایند. کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به صدور پیش فاکتور اقدام می نمایند.

راهنمای خرید مشتریان عزیز از متال پارس

ثبت سفارش
ثبت سفارش

مرحله اول:

ثبت سفارش :شامل نوع مقطع (ورق، میلگرد، لوله و …) – نوع آلیاژ – ابعاد یا مقدار

ارسال پیش فاکتور
ارسال پیش فاکتور

مرحله دوم:

ارسال پیش فاکتور در حداقل زمان

تایید مشتری
تایید مشتری

مرحله سوم:

تایید مشتری

ارسال فاکتور و تسویه حساب
ارسال فاکتور و تسویه حساب

مرحله چهارم:

ارسال فاکتور و تسویه حساب

(امکان صدور فاکتور رسمی)

ارسال بار به تمام نقاط ایران
ارسال بار به تمام نقاط ایران

مرحله پنجم:

ارسال بار

متال پارس ارائه دهنده انواع ورق مس، ورق برنجی و فسفر برنز در ابعاد و ضخامت های مختلف.

متال پارس انواع ورق برنجیC27000) 65B) و 70B (C26000)را از ضخامت های پایین تا ضخامت های بالاتر عرضه می نماید. جهت آگاهی از قیمت روز ورق برنجی و موجودی انبار با شماره مندرج در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

  • کالای مهندسی را از متخصصین آن خرید نمایید. متال پارس www.metalpars.com
  • ضمانت قیمت و اصالت کالا – متال پارس
  • جهت آگاهی از قیمت ورق مس ، میلگرد مس ، ورق برنجی ، برنز ، فسفر برنز، مس کروم زیرکونیوم و مس بریلیم و ارائه مشاوره تخصصی با ما تماس حاصل فرمائید. متال پارس

مطالب مرتبط